İNSAN KAYNAKLARI

Ana Sayfa  >  Kurumsal  >  İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

• Yeniliklere ve sürekli gelişime açık/istekli,

• Verimliliği ön planda tutan,

• Sistem odaklı yaklaşım sergileyen,

• Uzun süreli olarak yüksek performansı sürdürebilen,

• Çalışma arkadaşları ve müşterinin önemini kavrayan,

• Şirketin genel politika ve değerlerini benimseyen,

 

çalışanları; şirketimize kazandırmak, onların kişisel, mesleki ve kariyer odaklı gelişimlerine katkı sağlamak, potansiyellerini ve istekleri doğrultusunda bugüne kadar edindikleri deneyimle bulundurdukları enformasyonu en verimli şekilde kullanmalarına olanak tanımaktır.

 

KAMA OTOMOTİV KURUMSAL

VİZYON-MİSYON-STRATEJİ

MARKALAR

İNSAN KAYNAKLARI

EĞİTİM VE GELİŞİM

BASINDA BİZ

VİZYON & AÇIK POZİSYONLAR

Gerçek kaynağın insan, insana verilen değer ve dürüstlük olduğuna inanan şirketimiz, bu ilkeden yola çıkarak kaliteli hizmet anlayışımımızı taviz vermeksizin sürdürmekteyiz.

 

Siz de eğer; kim olduğunu ve ne istediğini bilen, her gün yeni bir şeyler öğrenmeyi arzulayan, kendini ifade etmeyi ve sorumluluk almayı bilen, anlaşma ve iletişimin dinlemekten geçtiğine inan, teşekkür ve taktir etmeyi bilen, hatalarını kabullenip çözümler üretebilen, yetenekli, çalışkan ve gelişime açık biri olduğunuzu düşünüyorsanız Kama Otomotiv bünyesinde görev almak için info@kamaotomotiv.com adresine ayrıntılı ve fotoğraflı CV'nizi bekliyoruz. Ayrıca yan tarafta bulunan formu doldurarak da bize kendiniz hakkında bazı bilgileri ulaştırabilirsiniz.

 

AÇIK POZİSYONLAR:

 

 

BAŞVURU FORMU

Aşağıdaki butona tıklayarak görüntülenecek formu doldurabilir, aynı zamanda bize ayrıntılı ve fotoğraflı CV'nizi gönderebilirsiniz.

 

BAŞVURU FORMU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Açık pozisyonları Kariyer.net profilimizden takip edebilir, başvuru yapabilirsiniz. Dilerseniz sağ tarafta bulunan başvuru formu linkine tıklayarak tarafımıza CV'nizi web sitemiz üzerinden de gönderebilirsiniz.

 

KAMA OTOMOTİV - İŞ İLANLARI / KARİYER.NET

 

Şirketimiz müşterilerimizin memnuniyetini artırmak amacı ile kalite çalışmalarını ISO 9001:2008 standartları çerçevesinde yürüterek bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Aşağıdaki form ile bize ulaşabilirsiniz.

ANKARA

Telefon

Faks

 

İSTANBUL

Telefon

Faks

 

E-Posta

 

: 0 312 278 49 52 pbx

: 0 312 278 49 57

 

 

: 0 212 530 15 24 pbx

: 0 212 588 17 47

 

: info@kamaotomotiv.com

 

Copyright © 2016 Kama Otomotiv İthalat İmalat ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.