KURUMSAL

Ana Sayfa  >  Kurumsal

HAKKIMIZDA

1964 yılında ticari hayatına başlayan firmamız, 1986 yılında şirketleşerek Kama Otomotiv Ltd. Şti. ünvanını almıştır. Yedek parça sektöründe ithalatçı bir firma olarak başta Opel ve Chevrolet olmak üzere Türkiye pazarında bulunan tüm araçlar için toptan yedek parça satıcılığı ve bayilikleriyle sektöre hizmet vermektedir.

 

Firmamız aynı zamanda Avrupa’nın en büyük  satın alma gruplarından GroupAuto bünyesine dahil olmuştur. Böylece uluslararası bir kimlik kazanmıştır. Bu sayede Avrupa’nın en büyük OEM (Original Equipment Manufacturer) üretici firmaları ile direk çalışma olanaklarını elde etmiştir.

 

Ankara ve İstanbul’da satış mağazaları bulunan şirketimiz başta Opel ve Chevrolet olmak üzere Türkiye pazarındaki tüm araçlara hizmet verdiği yedek parça sektöründe, tüm Türkiye’ye toplam 40 personeli ve 15 servis aracı ile bayilerine hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız Türk yedek parça üreticilerinin ürettiği yedek parçalar ile kendi bünyesinde ürettirmiş olduğu yedek parçaları, oluşturduğu uluslararası markalar ile yurtdışında birçok ülkeye ihraç etmektedir.

KAMA OTOMOTİV KURUMSAL

VİZYON-MİSYON-STRATEJİ

MARKALAR

İNSAN KAYNAKLARI

EĞİTİM VE GELİŞİM

BASINDA BİZ

 

Şirketimiz müşterilerimizin memnuniyetini artırmak amacı ile kalite çalışmalarını ISO 9001:2008 standartları çerçevesinde yürüterek bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

Aşağıdaki form ile bize ulaşabilirsiniz.

ANKARA

Telefon

Faks

 

İSTANBUL

Telefon

Faks

 

E-Posta

 

: 0 312 278 49 52 pbx

: 0 312 278 49 57

 

 

: 0 212 530 15 24 pbx

: 0 212 588 17 47

 

: info@kamaotomotiv.com

 

Copyright © 2016 Kama Otomotiv İthalat İmalat ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.